Projektowanie, produkcja oraz montaż systemów kontroli dostępu MASTER - KEY

ABLOY_PROTEC

ABLOY® PROTEC jest kulminacją ponad 100 letniego doświadczenia fińskiej firmy ABLOY OY w rozwoju i produkcji cylindrów dyskowych.

nikalny, opatentowany system dysków obrotowych zastosowany w cylindrach ABLOY® PROTEC sprawia, iż praktycznie są one nie do otworzenia bez oryginalnego klucza. Klucze i dyski współpracują według nowej zasady, gdzie nacięcia są wykonane w dwóch różnych płaszczyznach promieni(2RTM). Dodatkowym zabezpieczeniem jest zwrotna blokada dysków w pozycji 900 (DBSTM), uniemożliwiająca manipulację jeśli nacięcia na kluczu i cylindrze nie są identyczne.

Cyfrowe kombinacje wkładek opracowywane są w Finlandii, korzystając z centralnej bazy, co gwarantuje unikalny schemat kodowania, uniemożliwiający jego powtarzanie się. W tym przypadku mają Państwo gwarancję, że Państwa klucze i system jest jedyny w swoim rodzaju w skali świata. Cylinder ABLOY® PROTEC nie tylko spełnia ale także przewyższa międzynarodowe wymagania w zakresie najwyższego poziomu bezpieczeństwa włącznie z normą UL437 i EN 1303. Dwa miliardy różnych kombinacji klucza umożliwia tworzenie najbardziej skomplikowanych systemów MASTER-KEY wymagających niezwykle precyzyjnych specyfikacji. Również trzpień wkładki łączący część zewnętrzną i wewnętrzną wykonany jest ze stali wzmacnianej , co w dużym stopniu wyklucza możliwość mechanicznego wyłamania wkładki. Ponadto produkty ABLOY OY są wyjątkowo niekłopotliwe przy wymiarowaniu wkładek w systemie Master Key . Dzięki budowie modułowej wkładek ABLOY® PROTEC w łatwy sposób można dostosować rozmiar wkładki do wymiarów drzwi w budynku.

Nowy, opatentowany system dysków obrotowych.
Bez sprężyn, pinów i innych zużywających się elementów

Nowy mechanizm ABLOY® PROTEC sprawia, iż są one praktycznie nie do otwarcia innym narzędziem niż oryginalny klucz,
Jednolite, trwałe i niezawodne działanie cylindra jest odporne na działanie szkodliwych czynników (zanieczyszczenia) i zamarzanie

DBSTM - unikalny system zwrotnej blokady dysków.
Nadzwyczajne możliwości tworzenia systemów Master-Key

Klucze wykonane w całości z metalu (stop srebra i niklu)
Płynna współpraca klucza i cylindra

Ścisła kontrola klucza, wykonywanie duplikatu klucza wyłącznie za okazaniem karty bezpieczeństwa
Docinanie kluczy odbywa się wyłącznie na specjalistycznych maszynach do docinania kluczy ABLOY®

Opatentowane wzory klucza (prawnie chroniony)
Nacięcia kluczy wykonane w dwóch płaszczyznach promieni - 2RTM

Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie klienta

W szczególnych przypadkach możliwe jest zastrzeżenie wyłącznego profilu klucza dla danego klienta. Wykonywanie duplikatów takich kluczy może być kontrolowane zarówno przez fabrykę ABLOY? jak i przekazane na zasadzie wyłączności klientowi tak aby proces ten odbywał się całkowicie na zasadzie wewnętrznych procedur ustalonych autonomicznie przez niego.

Poziom kontroli klucza zastrzeżony na poziomie fabryki

Dostawy kluczy w takim przypadku kontrolowane są wyłącznie przez fabrykę lub autoryzowane przez nią biuro handlowe przy zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Przedstawiciel klienta , w celu otrzymania duplikatu klucza, przedstawić musi odpowiednie upoważnienie.

Poziom kontroli klucza zastrzeżony dla Autoryzowanego Dystrybutora
ABLOY® OY

Klucze są dostarczane i rozprowadzane za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora ABLOY® działającego na podstawie ważnej umowy autoryzacyjnej. Dzięki temu systemowi, poszczególni Autoryzowani Dystrybutorzy ABLOY® lepiej integrują się z regionalnym rynkiem klientów oferując przy tym szybki serwis i wsparcie techniczne dla stałych klientów.