Projektowanie, produkcja oraz montaż systemów kontroli dostępu MASTER - KEY

ASSA 6100 TWIN_PRO MODULAR

System o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, gwarantowanym przez 11-sto zapadkowy klucz! O wysokim poziomie zabezpieczenia świadczy uzyskany przez Assa patent na ten profil klucza oraz możliwie najwyższe certyfikaty do uzyskania w Polsce ( bezwarunkowy atest klasy "C"?podstawa prawna do uzyskania odszkodowania ), w tym atest ABW (Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego). Dodatkowo z racji swojej skomplikowanej budowy klucz jest wyjątkowo trudno skopiować.

KAŻDY wychodzący od nas produkt ma nadany unikalny, indywidualny kod.

Cyfrowe kombinacje wkładek opracowywane są w Szwecji, korzystając z centralnej bazy, co gwarantuje unikalny schemat kodowania, uniemożliwiający jego powtarzanie się. W tym przypadku mają Państwo gwarancję, że Państwa klucze i system jest jedyny w swoim rodzaju w skali świata.

Równie istotną zaletą systemów Assa jest stosowanie wyjątkowego systemu zapadek wykonanych ze stali, dzięki którym odporność na mechaniczne próby rozwierceń jest niezmiernie wysoka. Również trzpień wkładki łączący część zewnętrzną i wewnętrzną wykonany jest ze stali wzmacnianej , co w dużym stopniu wyklucza możliwość mechanicznego wyłamania wkładki.

Ponadto produkty Assa są wyjątkowo niekłopotliwe przy wymiarowaniu wkładek w systemie Master Key . Dzięki budowie modułowej wkładek Assa w łatwy sposób można dostosować rozmiar wkładki do wymiarów drzwi w budynku.

ASSA 2100 Twin-PRO MODULAR:

System ten praktycznie nie różni się od systemu Assa 6100, poza brakiem prętów antyprzewierceniowych w budowie wkładki. Bezpieczeństwa strzeże również 11-sto zapadkowy klucz, chroniony patentem, uniemożliwiający dorobienie kopii bez wiedzy właściciela. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość mieszania systemów 6100 oraz 2100 a nawet stworzenia wkładki z jednej strony z systemu 6100 a z drugiej 2100 (np. 6100 od strony zewnętrznej 2100 od strony wewnętrznej).