Projektowanie, produkcja oraz montaż systemów kontroli dostępu MASTER - KEY

SYSTEMY MASTER KEY A ELEKTRONICZNA KONTROLA DOSTĘPU:

Systemy MASTERKEY to rozwiązanie stosowane powszechnie na całym świecie, głównie dlatego, że stanowi tańszą, co nie znaczy mniej skuteczną, alternatywę dla elektronicznych systemów kontroli dostępu.
Należy podkreślić, że systemy Master Key i elektroniczna kontrola dostępu mogą, ale nie muszą wykluczać się wzajemnie. Oba rozwiązania stosowane są często jednocześnie, nawet w tych samych przejściach. Dzieje się tak dlatego, że systemy elektroniczne umożliwiają zapamiętywanie wydarzeń, ale nie stanowią skutecznego zabezpieczenia antywłamaniowego. Systemy Master Key natomiast, umożliwiają skuteczną gospodarkę kluczami na terenie całego obiektu oraz, w przypadku zastosowania wkładek wysokiej jakości (np. KESO 2000S OMEGA w zbrojeniu), stanowią solidne zabezpieczenie mechaniczne. Elektroniczna kontrola dostępu nie eliminuje problemu nadmiernej ilości kluczy, ponieważ z reguły zabezpiecza ona tylko kilka newralgicznych przejść, które i tak często posiadają wkładkę patentową. System, który łączy w sobie zalety elektronicznej i mechanicznej kontroli dostępu to system oparty na elektronicznych wkładkach ? ASSA CLIQ DP.

W systemie klucza masterskiego mogą występować wkładki do zamków, kłódki, zamki do szafek jak i zamki okienne. Ponadto stosując nasze system, dajmy Państwu gwarancję, iż nie ma żadnych ograniczeń przy rozszerzeniach i modyfikacjach systemu, które mogłyby okazać się konieczne w chwili rozbudowy obiektu